|

Wasze hity

Profil: voytek

Komentarze do filmów:

Efekt motyla 30. czerwca 2004, 11:04 Tymeq

Zawsze jest się do czego przyczepić ;)
Nie jest to film dla fanów Lynch'a, ale raczej dla tych, którzy nie przepadają za aż tak ciężkim kalibrem, a z drugiej strony, niekonienicznie chcą wybrać się na kolejny odmóżdżający seans. Można się czepiać drobnych niekonsekwencji (-> w jaki sposób fakt, że główny bohater odciął się od Keyliegh w dzieciństwie miał wpłynąć na jej pedofilskiego ojca ? Teoretycznie Keyliegh powinna wylądować w rynsztoku), ale film wciąga na tyle, że klimat aż nadto nadrawia te niedociągnięcia. Szczerze polecam - 8/10.

Okna 27. marca 2004, 10:46 tymeq

Bez nadzwyczajnych uniesień
Moim skromnym zdaniem film miejscami naciągany i trochę zbyt banalny. Fabuła, zamiat "wciągać" widza chwilami staje się zwyczajnie nudna; także końcówka tchnie truizmami. Do mocnych stron filmu zaliczyłbym muzykę, zdjęcia Rzymu nieźle oddające atmosferę tego miasta i... Giovannę :)

Okrucieństwo nie do przyjęcia 4. listopada 2003, 20:18 TymeQ

Beznadzieja
Film ratuje tylko pomysł i aktorstwo. Scenarzyste powinni powiesić. Można sobie oszczędzić.

Bad Boys II 11. października 2003, 12:48 TymeQ

Całkiem, całkiem, ale...
No cóż, potencjał Will'a Smith'a chyba nie został całkowicie wykorzystany. Spodziewałem się trochę lepszych (i w większej ilości) tekstów. Od strony merytorycznej - fabułka trochę naciągana i miejscami baaardzo nieprawdopodobna, ale w końcu chyba nie o to w takich filmach chodzi. Natomiast co do wykonania - film baaaardzo wysokobudżetowy: wybuchy, pościgi, strzelaniny - wszystko ok i do tego okraszone niezłą porcją humoru sytuacyjnego. W sumie można zobaczyś: 6/10

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

20 maja
13 maja
6 maja

Zapowiedzi

27 maja
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin