|

Wasze hity

  1. Wesele
  2. Nie czas umierać
KEI

Wyklęty


Reżyseria: Konrad Łęcki

Repertuar filmu "Wyklęty" w Rudzie Śląskiej

Brak repertuaru dla filmu "Wyklęty" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Wyklęty
Tytuł oryginalny: Wyklęty
Produkcja: Polska , 2017
Gatunek: dramat / historyczny / wojenny
Premiera: 10 marca 2017
Dystrybutor filmu: Kondrat Media

Reżyseria: Konrad Łęcki
Obsada: Wojciech Niemczyk, Marcin Kwaśny, Robert Wrzosek, Jarosław Witaszczyk, Janusz Chabior, Olgierd Łukaszewicz, Marek Siudym

„Wyklęty” to oparty na faktach film, którego akcja toczy się w Polsce, w drugiej połowie lat 40-tych. Jego bohaterami są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski. Ludzie, którzy mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę.Średnia ocena: 8.0
rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0
Oceniono 55 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Wyklęty on IMDb

Trailer filmu: Wyklęty

Wasze opinie

Ewa 13. kwietnia 2017, 14:04

Faktem jest , że Trailer filmu: Wyklęty raczej nie zachęca do ogladania filmu.

gosc 3. kwietnia 2017, 11:15

ateistyczne trolle bardzo zaśmieciły to forum.

Marek S. 2. kwietnia 2017, 16:09

Jest to najlepszy polski film jaki widziałem w życiu. fantastycznie zrobiony. Rewelacja

Kasia 1. kwietnia 2017, 7:02

Film jest świetny. Po trzech tygodniach poszłam drugi raz i nie nudziłam się ani chwili,
mało tego, przeżyłam jeszcze mocniej. W tym filmie nie chodzi o fragment historii. Ten film pozwala zrozumieć naszą dzisiejszą sytuację. A do bluzgających - rozróżniajcie! W lesie były bandy, ale to nie bandy czcimy. Dopóki nie wchodził w drogę Niemcom a potem Sowietom, to kryminał hulał po okupowanej przez jednych i drugich Polsce. Według mnie - film obowiązkowy dla szkół i reszty obywateli. Oczywiście bolesny, bo zmusza do postawienia sobie pytania: "A może to moi przodkowie przystali do sowieckiego okupanta i pomagali mu sowietyzować Polskę?"

Wojtek 30. marca 2017, 17:55

Pocałujcie mnie w większości w dupe:) razem z waszym egzaltowanym i prymitywnym patriotyzmem, którym próbujecie nadać jakiś sens waszemu życiu. Jasne, były inne czasy: bohaterstwo, patriotyzm, bóg, honor, ojczyzna... Ale teraz bądźcie pop tosty uczciwi, przyzwoici, życzliwi.... To jest patriotyzm na codzień a nie opluwanie innych, wyzywanie, wywyższanie siebie... A ja bede miał w dupie cały ten na pokaz patriotyzm i.... bede miał sie dobrze. Jestem szczęśliwym człowiekiem, niewierzącym, uczciwym, życzliwym. Jak wy możecie sie tak wyzywać ?... I to w imię boga ibojczyzny??? :)

Stefano 28. marca 2017, 20:33

To chyba tak specjalnie w godzinach pracy puszczane, żeby mniej ludzi obejrzało? Ja bym się wybrał, ale nie mam jak, bo do 16.15 orka trwa.

Maria 26. marca 2017, 8:00

Wybieram się na ten film, faktycznie godziny tak ustalone,żeby nikt nie przyszedł. W godzinach przedpołudniowych ludzie pracują,albo się uczą,a w nocy
nie każdy może przyjść.

Krzysiek 25. marca 2017, 19:25

Tematyka filmu musiała czekać aż 28 lat od upadku władzy sowieckiej nad Polską. Czytając poprzedni komentarz (marca 2017, 15:03) widzę, że wciąż nie brak ludzi którzy nadal tkwią mentalnie we wczesnych latach stalinizmu.
Polecam - film jest świetny !

Luki 25. marca 2017, 17:11

Obejrzałbym tyle ze grają w godzinach do 12 brawo. Ciekawe jakby był o chegevarze to pewnie graliby popołudniami taka sytuacja

Miki 25. marca 2017, 9:57

Gość o nicku przeklęci boi się prawdy? Ten film jest oparty na faktach. To byli nasi polscy bohaterzy a nie agent Kloss czy super Janek Kos bajdurzenie dla dzieciaczków.Pisząc to dajesz świadectwo że nie jesteś Polakiem tylko polskojęzyczną swołoczą

zelazna lufa 24. marca 2017, 18:21

Na film pomimo niedogodnych por oczywiscie wybieram sie,moja 5-osobowa rodzina ^Wykletych^okupila swe decyzje dlugoletnimi wyrokami,smiercia w wieku 26,43,53tzw.nie wyjasnione szpitalne przypadki,inwigilacje do lat 90-tych,brak mozliwosci kariery itp Czy w czerwonym Olsztynie Dyrekcje szkol zaproponuja wyjscie mlodziezy na ten film szczerze....watpie.Starsi w mniejszym stopniu potrzebuja niezlomnych wzorcow.Na tle slodko-mdlacego repertuaru Heliosa to bardzo wartosciowa pozycja w kierunku odklamywania lgarstw serwownych nam przez wszelkiej masci funkcjonariuszy i pseudo-historykow zaczadzonych sowieckim systemem...oby takich wyrazistych filmow wiecej

Jacky 24. marca 2017, 17:35

Jestem szczęśliwy, że mogą pojawiać się w końcu takie filmy. Na przekór potomkom komunistów, esbeków i sprzedajnych "autorytetów". Na przekór tym, którzy chcieli rządzić III RP odsyłając w niepamięć bohaterów do końca walczących o wolność z obcym zniewoleniem i intelektualistami służącymi najeźdźcy.

Marcin 24. marca 2017, 13:43

@przeklęci Może dlatego powstaje tyle tego rodzaju dzieł, ponieważ "pożyteczni idioci" plują na wszystko co patriotyczne i kontynuują rosyjską narrację? Woleliby również nadal sprzedawać kraj brukselskim oszołomom, a także budować szlaki "handlowe" dla komunistów z Chin i "urozmaicać się kulturowo" niż "mieć ojczyznę na języku"? Wpojona została ludziom znieczulica na tego typu tematy historyczne i polityczne oraz brak zainteresowania poznaniem prawdy jak za dobrej Orwellowskiej lektury. Ale co tam! Bez argumentów zawsze najłatwiej pokierować tor dyskusji na "fanatycznych kaczystów" ;)

PS. Ten film powstał w pełni z oddolnej inicjatywy. Fundusze na film były zbierane od prywatnych ludzi zainteresowanych jego powstaniem, zatem ku zawodzie niektórych "kaczyści" tym razem nie maczali w tym palców ;(((

przeklęci 22. marca 2017, 14:03

Widzę tu mnóstwo komentarzy 'młodych wyklętych' marionetek. Kiedyś byli faszyści, byli sowieci, a teraz w tzw. "wolnej Polsce" są kaczyści udający patriotów, a bydło się daje nabrać na to wszystko i na nich głosuje, bo machają flagą i mają ojczyznę na językach. A swoją drogą Andrzej poniżej ma rację. Katowanie narodu kolejnymi bitwami, powstaniami, wyklętymi i itp papką w kinie i tv to jest zbrodnia na kulturze polskiej. A jak komuś przeszkadza Szarik i Kloss, no to po prostu jest idiotą. Zabawne, że wszystkie dobre "normalne" filmy jakie powstały to za PRLu, Bareja, Sami swoi, Jak rozpętałem 2 wojnę światową itd a teraz niby jest wolność kapitalizm to mamy takie 'wyklęte' propagandowe badziewie a głupie społeczeństwo ślepe na ten kompost woła "więcej!". Tylko czekać aż kanonizują św. Lecha od Smoleńska, film już jest.

jaxa14 21. marca 2017, 20:12

SMIERC WROGOM OJCZYZNY
WIECZNE HASLO NSZ-DLA POTOMNYCH I ZDRAJCOW POLSKIEJ ZIEMI KTORZY SKUNDLILI SIE BEDAC NA USLUGACH SOWIECKIEJ MOSKWY.

Tomasz 21. marca 2017, 15:53

Wieczna Cześć Żołnierzom Wyklętym! Oddali swoje życie za niepodległą Polskę. Walczyli z nkwd i k...mi stalina. Chwała Bohaterom!
A bandytami byli zdrajcy, którzy za lizanie moskiewskich butów dostawali władzę od ludobójcy i mordowali Polaków, niegodzących się zrobienie z Polski łagru!

Litwin 20. marca 2017, 17:54

Piękne godziny. Człowiek poszedłby do kina z rodziną ale albo 12 albo 22. DNO. Cześć i chwała bohaterom a lewactwu HAŃBA !!!

rocznik1943 20. marca 2017, 15:22

Na lekcjach historii uczono nas o leśnych bandach.Zastraszeni rodzice nie prostowali nam tego. Nie myślałem że dożyję czasów że prawda zwycięży.Ale to dopiero początek drogi.../godziny wyświetlania!!!.../.Czy młodzież uwierzy że to film oparty na faktach?Film doskonały pod każdym względem muzyka ,zdjęcia,aktorzy.Pan Kwaśny i Pan Lęcki....WIELKIE DZIĘKI!!!

andrzej 19. marca 2017, 17:39

Dobry film, ale bardzo smutny.

Anna 18. marca 2017, 16:29

Nadal MEDALIONY i propaganda kochanych komunistów budujących Polskę aktualne, dzięki liberalnym mainstreamowym mediom. Wyklęci to jedyni którzy byli prawdziwymi patriotami - nie kupili sowieckiej miłości.

Dodaj nowy komentarz Wyklęty

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

22 października
15 października
8 października

Zapowiedzi

29 października
5 listopada
10 listopada
11 listopada
12 listopada
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin