|

Wasze hity

  1. Sound of freedom. Dźwi...
  2. Oppenheimer
  3. Zielona granica
  4. Barbie

Repertuar filmu "Taxi 5" w Rudzie Śląskiej

Brak repertuaru dla filmu "Taxi 5" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Taxi 5
Tytuł oryginalny: Taxi 5
Czas trwania: 102 min.
Produkcja: Francja , 2018
Gatunek: akcja / przygodowy / komedia
Premiera: 4 maja 2018
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Franck Gastambide
Obsada: Salvatore Esposito, Franck Gastambide, Sabrina Ouazani

Najsłynniejszy biały Peugeot świata powraca z piskiem opon! „Taxi 5” – najnowsza część przebojowego cyklu, zapoczątkowanego przez Luca Bessona to jeszcze więcej akcji, humoru i koni mechanicznych pod maskami rozpędzonych samochodów. Plus nowi, fantastyczni bohaterowie. W rolach głównych – reżyser, scenarzysta i aktor w jednej osobie – Franck Gastambide oraz gwiazda telewizyjnego hitu „Gomorra” – Salvatore Esposito. Obaj wspierani przez piękną Sabrinę Ouazani („Przeszłość”, „Niebo nad Paryżem”) i ikonę taksówkarskiej serii – przezabawnego Bernarda Farcy’ego. „Taxi 5” to idealny film na uczczenie 20-lecia kultowej serii, obraz, który nie zawiedzie żadnego z jej dotychczasowych fanów. Przygotujcie się na szybką i wściekłą jazdę bez trzymanki, po seansie której zaczniecie zastanawiać się, dlaczego przy kinowych fotelach nie montuje się pasów bezpieczeństwa!?

Oficer policji, szalony mistrz kierownicy – Sylvain Marot (Franck Gastambide) wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Na miejscu jego głównym zadaniem staje się rozbicie włoskiego gangu, dokonującego spektakularnych napadów przy pomocy potężnego i niedoścignionego Ferrari. Partnerem w misji Marota zostaje życiowy nieudacznik, najgorszy kierowca w Marsylii – Eddy Maklouf (Malik Bentalha), prywatnie siostrzeniec słynnego Daniela, właściciela legendarnej białej taxi.Średnia ocena: 2.0
rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0
Oceniono 18 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Taxi 5 on IMDb

Trailer filmu: Taxi 5

Wasze opinie

Pycholek 13. maja 2018, 19:07

Powiem tak. Jedno wielkie ogromne multikulti połączone z niskimi, wysokimi, grubymi, chudymi, oszołomami itd... i to wszystko wymieszane. Niestety Taxi 5 jest wypada krytycznie blado w porównaniu z poprzednimi filmami. A szkoda.

Dodaj nowy komentarz Taxi 5

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

22 września
15 września
13 września
8 września

Zapowiedzi

29 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin