|

Wasze hity

  1. Diuna
  2. PitBull
  3. Dzwoneczek i sekret ma...
KEI

Ratchet i Clank

Ratchet and Clank
Reżyseria: Jericca Cleland, Kevin Munroe

Repertuar filmu "Ratchet i Clank" w Rudzie Śląskiej

Brak repertuaru dla filmu "Ratchet i Clank" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Ratchet i Clank
Tytuł oryginalny: Ratchet and Clank
Czas trwania: 94 min.
Produkcja: USA , 2016
Gatunek: akcja / animacja / przygodowy
Premiera: 22 kwietnia 2016
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Jericca Cleland, Kevin Munroe
Obsada: Maciej Musiał, Jerzy Kryszak, Grzegorz Hyży

Kinowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów. Wyczekiwana przez miliony fanów „egranizacja" serii „Ratchet i Clank” to produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy gier – dopracowana jakościowo, wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową. W przeniesieniu konsolowego hitu z PlayStation na duże ekrany wzięli udział ojcowie cyklu z Insomniac Games, a o jakość animacji i dobrą zabawę widzów zadbali hollywoodzcy spece od produkcji familijnych, mający na koncie takie przeboje jak „Artur ratuje Gwiazdkę” i oscarowe „Gdzie jest Nemo?”. Głosów bohaterom użyczyli, między innymi, Sylvester Stallone, Bella Thorne, Rosario Dawson, John Goodman i Paul Giamatti.

Po zdewastowaniu kolejnej planety, Prezes Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój nowych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet oraz jego wierny druh Clank – mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego superbohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać wrednego Prezesa przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.Średnia ocena: 8.0
rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0
Oceniono 5 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Ratchet i Clank

Wasze opinie

h 9. maja 2016, 11:32

Ok. Zabawny.

A 7. maja 2016, 16:14

Ok. Zabawny. Nie nudny.

Wiechu 23. kwietnia 2016, 20:13

Film ciekawawy oraz zabawny (jeśli rozumie się humor serii, który trzeba brać z przymrużeniem oka), pozycja obowiązkowa dla każdego fana serii. Choć jest to film przeznaczona raczej dla dzieci ma swoje ciekawsze momenty. Te gorsze da się jakoś przytrzymać ;). Również wyjaśnia pewne rzeczy, które nie zostały wyjaśnione w nowej grze. Polecam osobą, które wychowały się na serii.

Dodaj nowy komentarz Ratchet i Clank

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

3 grudnia
26 listopada
19 listopada

Zapowiedzi

10 grudnia
17 grudnia
22 grudnia
24 grudnia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin