|

Top 10

  1. Top Gun: Maverick
  2. Minions: The Rise of G

Fast & Furious 9


Directed by: Justin Lin

Cinema program "Fast & Furious 9" in Ruda Śląska

No showtimes for movie "Fast & Furious 9" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Szybcy i Wściekli 9
Original title: Fast & Furious 9
Production: USA Release Date: 25 June 2021
Distribution: UIP

Directed by: Justin Lin
Cast: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Charlize Theron

Chyba na żaden inny film fani kina akcji nie czekają z takim zniecierpliwieniem! Familia Toretto powróci z nową energią, nowymi pomysłami i – z całą pewnością – w jeszcze bardziej ekscytującym stylu.

Seria "Szybcy i wściekli" przez 20 lat zarobiła już ponad 5 miliardów dolarów na całym świecie. Wkrótce po raz kolejny pójdziemy do kina na film o szybkich i pięknych samochodach.

Dominic (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty (Michelle Rodriguez) i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa. Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga - doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (John Cena), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.

Reżyserem tej części serii jest Justin Lin, który po raz kolejny zdecydował się stanąć za kamerą "Szybkich i wściekłych". Wyreżyserował część trzecią, czwartą, piątą i szóstą.

W filmie wyruszymy w podróż po niemal całym świecie. Bohaterowie produkcji odwiedzą między innymi Londyn, Tokio, Tbilisi, Azerbejdżan i Amerykę Środkową. Będziemy świadkami wskrzeszenia starych przyjaźni i powrotu dawnych wrogów. Historia zostanie napisana na nowo, a prawdziwe znaczenie rodziny będzie poddane próbie jak nigdy dotąd.Average rate: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
8 votes. | Rate movie
IMDb© rate: Szybcy i Wściekli 9 on IMDb

Movie trailer: Fast & Furious 9

Your comments

Pycholek 28. June 2021, 6:47

Z każdym odcinkiem poziom absurdu osiąga coraz wyższy punkt Zenitu lub coraz niższe dno mułu rowu Mariańskiego... A zaczynało się od fajnych wyścigów, fajnych samochodów i szybkich kobiet, a mamy mini wojny, loty w kosmos, drony magnetyczne jak w Avengersach. Żenada.

Add new comment Fast & Furious 9

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

23 September
16 September
9 September

Coming soon

30 September
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2022 Repertuary.pl