|

Top 10

  1. Dune
  2. PitBull
KEI

The Wedding Ringer


Directed by: Jeremy Garelick

Cinema program "The Wedding Ringer" in Ruda Śląska

No showtimes for movie "The Wedding Ringer" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Polowanie na drużbów
Original title: The Wedding Ringer
Runtime: 101 min.
Production: USA , 2015
Category: comedy / romance
Release Date: 20 March 2015
Distribution: UIP

Directed by: Jeremy Garelick
Cast: Kevin Hart, Josh Gad, Kaley Cuoco-Sweeting

Cierpisz na deficyt kumpli, za chwilę ślub, a ty nigdy wcześniej porządnie nie zaszalałeś z kolegami? W tej sytuacji nie pozostaje ci nic innego tylko zorganizowanie POLOWANIA NA DRUŻBÓW.
Dla każdego mężczyzny ten wielki dzień wiąże się z mnóstwem spraw, którymi należy się zająć. Jednak przyszły małżonek musi być przede wszystkim pewien jednej rzeczy: obecności kumpli, którzy przeprowadzą go przez te wszystkie trudne dni – od wieczoru kawalerskiego po weselny toast. W końcu byli u jego boku zarówno w tych dobrych jak i złych czasach. I dlatego się liczą.
Doug Harris (Josh Gad) niestety nigdy nie miał przy sobie kogoś takiego. I jeśli nie chce wyjść na głupca w oczach swojej przyszłej żony, desperacko potrzebuje kumpli. Natychmiast.
Podczas gdy większość mężczyzn może wybierać wśród przyjaciół z dzieciństwa, kolegów i bliskiej rodziny, Doug nie ma dosłownie nikogo kto mógłby zostać jego drużbą. Po przejrzeniu całej książki adresowej, Doug na dwa tygodnie przed poślubieniem dziewczyny swoich marzeń Gretchen Palmer (Kaley Cuoco-Sweeting) zdaje sobie sprawę, że najzwyczajniej w świecie nie ma przyjaciół.
I tutaj do akcji wkracza Jimmy Callahan (Kevin Hart), właściciel firmy Best Man, zapewniającej usługi w doborze weselnych drużbów. To dzięki jego pomocy, mający trudności towarzyskie mężczyźni sprawiają na swoim ślubie wrażenie gwiazd skupiających wokół siebie tłumy wielbicieli. Ścigając się z czasem, Jimmy organizuje Dougowi grupę drużbów, którzy mają zrobić wrażenie m.in. na bardzo podejrzliwych rodzicach Gretchen, Edzie (Ken Howard) i Lois (Mimi Rogers) Palmerach. Jimmy i grupa wynajętych przez niego przyjaciół pana młodego, którzy starają się sprostać inicjowanym przez rodzinę panny młodej testom, sprawiają, że przyjęcie weselne staje się serią zabawnych incydentów.
Kiedy ślub i przyszłość Douga wiszą na włosku, między nim a zatrudnionym przez niego Jimmym nawiązuje się nieoczekiwana nić porozumienia, która sprawia, że Doug nabiera pewności siebie, jakiej nigdy dotąd nie posiadał.Average rate: 0.0
rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0
0 votes. | Rate movie

Movie trailer: The Wedding Ringer

Your comments

Add new comment The Wedding Ringer

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

26 November
19 November
12 November
11 November
10 November

Coming soon

3 December
10 December
17 December
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl