|

Top 10

  1. Dune
  2. PitBull
KEI

The Hunted


Directed by: William Friedkin

Cinema program "The Hunted" in Ruda Śląska

No showtimes for movie "The Hunted" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Nożownik
Original title: The Hunted
Runtime: 94 min.
Production: USA , 2003
Release Date: 12 September 2003
Distribution: Monolith

Directed by: William Friedkin
Cast: Tommy Lee Jones, Benicio Del Toro, Connie Nielsen

Zdobywca Oscara, William Friedkin zapewnia miłośnikom kina akcji mocne wrażenia. Reżyser skompletował do filmu „obsadę marzeń”, Benicio Del Toro i Tommy Lee Jones stają naprzeciwko siebie w śmiertelnej rozgrywce. L.T. Bonham (Tommy Lee Jones) - były instruktor Sił Specjalnych. Szkolił perfekcyjne maszyny do zabijania. Paradoksalnie, uczył czegoś, czego sam nigdy nie doświadczył – nigdy nikogo nie zabił. Aaron Hallam (Benicio Del Toro) – prawdopodobnie najbardziej uzdolniony uczeń Bonhama. Odkąd w Kosowie poczuł zapach krwi, nie może się od niego uwolnić. Uzależniony od zabijania, nie jest w stanie funkcjonować w normalnym świecie. Po latach spotkają się w lesie, na ponurym polowaniu...Kto będzie myśliwym, a kto zwierzyną?Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
1302 votes. | Rate movie

Your comments

Krzysztof 22. March 2021, 8:08

Trudno napisać uczciwą opinię, spełniając warunek niezamieszczania obraźliwych opinii. Nie do wiary, że takiego gniota mógł wydusić Friedkin. Chyba że realizację dosłownie każdej sceny powierzył bandzie przedszkolaków. Nie ma co wymieniać absurdów - nic się nie trzyma kupy, film złożony z akcji kompletnie niemożliwych do wykonania przez nadludzi, okraszonych samopiorącymi się krwawymi ciuchami, rysoodpornymi autami, bandą ślepych snajperów i innymi absurdami.
Widzę, że film ma na stronach opinie 3/5, 3.7/5 do 6.3/10. Moim zdaniem to nadmiar życzliwości, albo dowód na to, że duraczenie społeczeństw się powiodło. Daję 2/10 tylko dlatego, że wiem o istnieniu jeszcze większych bzdur. Nie wierzysz, to obejrzyj i spróbuj uczciwie się nie zgodzić i dać wiecej, niż 3/10.

elio 15. October 2003, 21:49

super
super

cieniu 29. September 2003, 0:13

Doskonaly
Swietny film akcji. Tommy Lee Jones znowu mnie nie zawiodl, ten film to doskonala rozrywka, akcja wartka, doskonale zdjecia, jednynie fabula wydaje sie dosc oklepana.... ale to w koncu film akcji:)

Add new comment The Hunted

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

26 November
19 November
12 November
11 November
10 November

Coming soon

3 December
10 December
17 December
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl