|

Top 10

  1. Dune
  2. PitBull
KEI

The Guest


Directed by: Adam Wingard

Cinema program "The Guest" in Ruda Śląska

No showtimes for movie "The Guest" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Gość
Original title: The Guest
Runtime: 99 min.
Production: USA , 2014
Category: thriller
Release Date: 31 October 2014
Distribution: M2 Films

Directed by: Adam Wingard
Cast: Dan Stevens, Sheila Kelley, Maika Monroe

David to gość prawie idealny. Czarujący, wyjątkowo uczynny i zabójczo przystojny. Kiedy bez zapowiedzi pojawia się przed domem pewnej amerykańskiej rodziny z pożegnalną wiadomością od ich tragicznie zmarłego syna, a – jak twierdzi – jego przyjaciela z armii, pani Peterson przyjmuje go z radością. Zauroczeni osobą Davida Petersonowie szybko zaczynają traktować go jak członka rodziny. Wkrótce jednak w małym miasteczku dochodzi do serii niewyjaśnionych zniknięć. Nagle okazuje się, że David nie jest do końca tym, za kogo się podaje.

GOŚĆ to trzymający w napięciu thriller akcji w reżyserii Adama Wingarda i na podstawie scenariusza Simona Barretta, czyli duetu odpowiedzialnego za takie przeboje, jak Następny jesteś ty oraz A Horrible Way to Die.

Gwiazdą filmu jest Dan Stevens, znany doskonale z obsypanego nagrodami serialu Downton Abbey i z mrocznego thrillera Krocząc wśród cieni. Tym razem brytyjski aktor wciela się w tajemniczego bohatera, który – wzorem największych twardzieli w historii kina (Taksówkarz, Bez przebaczenia, Leon Zawodowiec, Drive) – załatwia sprawy wyłącznie na własną rękę.

W obsadzie Gościa znaleźli się również Maika Monroe (Bling Ring, Labor Day, At Any Price), Brendan Meyer (Mr. Young), Sheila Kelley (Plotkara), Leland Orser (Siedem) oraz Lance Reddick (Prawo ulicy).

Film uzupełnia rewelacyjna ścieżka dźwiękowa, na której znalazły się kawałki legendarnych kapel z lat 80., takich jak Love and Rockets, The Sisters of Mercy, Clan of Xymox, ale też nostalgiczne synthpopowe brzmienia, które przywodzą na myśl przebojowy soundtrack do filmu Drive.Average rate: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
8 votes. | Rate movie

Movie trailer: The Guest

Your comments

Add new comment The Guest

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

26 November
19 November
12 November
11 November
10 November

Coming soon

3 December
10 December
17 December
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl